HAKKINDA

Fabrikamız

 

Akripol Kimya'nın üretim tesisleri Avrupa'ya giden oto yolun hemen yanında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde İstanbul'a 90 km mesafede yer almaktadır.

Üretim tesisimiz, 2.000 m2   kapalı ve 8.500 m2  açık alan üzerinde kuruludur. Senelik üretim kapasitemiz 55.000 ton üzerindedir ve yeni reaktörlerin ilave edilmesi ile bu kapasitenin daha da arttırılmasını hedeflemekteyiz.

Müşteri Portföyümüz - İhracatımız

 

Akripol Kimya su bazlı akrilik emülsiyon polimerler üretimi sektöründeki tecrübesi ve güvenilirliği ile yüksek kaliteli ürünleri ile piyasanın hizmetine sunmaktadır.

Türkiye'nin dört bir yanına inşaat, boya, tekstil ve diğer sektörlerin önde gelen çok sayıda firmaya tedarik yapan bir firmadır ve sürekli müşteri portföyüne yeni ve değerli firmalar katmaya devam etmektedir.

Akripol Kimya, ürettiği su bazlı akrilik emülsiyon polimerleri ile kıvamlaştırıcı ürünlerini halen Nijerya, Mısır, Cezayir, Bulgaristan, Tunus, Yunanistan, Portekiz, Kosova, Sırbistan, Slovenya, Pakistan, Bangladeş, Hindistan, Mısır, Brezilya, Portekiz ve Özbekistan'ın da aralarında bulunduğu 20'den fazla ülkeye ihraç etmektedir.